15.4 C
Brno
Úterý, 21 března, 2023
DomůDomácnostCo oživí vaši ložnici v zimě? Přinášíme inspirace, které vnesou život do...

Co oživí vaši ložnici v zimě? Přinášíme inspirace, které vnesou život do vašeho domova

Zima může být krásným ročním obdobím, pokud sníh vše kolem nás zahalí do bílé. Že zima bude bílá a čistá, už několik let není samozřejmostí. My ale víme, jak si povznášející čistotu a svěžest tohoto období zařídit v ložnici. Proto vám opět přinášíme několik inspirací.

Čtěte také:

Důmyslná trojnožka je ikonou 20. století

Pastelové odstíny
Chceme-li se v ložnici naladit na zimu, určitě bychom měli zvolit světlé pastelové odstíny, například modré a fialové, případně růžové, která vnese něhu do vaší ložnice.

Čistá bílá je stále IN
V tomto případě není nad čím přemýšlet, zkrátka si vybereme čistě bílé ložní prádlo, které nám poskytne nejen dokonalý designový zážitek, ale i luxusní odpočinek. Někdo preferuje povlečení s jemnými světlými vzory. Naším favoritem je v této kategorii model Garland, v němž se snoubí jednoduchost bílé a šedé barvy s elegancí bavlněné paličkované krajky. Pokud jste doposud váhali, teď už nemusíte. Toto ložní prádlo udělá z vaší ložnice ledové království, ve kterém však najdete potřebné a příjemné teplo.

Fialová – ztělesněná něha s nádechem chladu
Pokud vás něco může jemně pohladit, a přitom ve vás zanechat silný zážitek, je kombinace světlých a tmavých odstínů fialové barvy. Fialová je sice intelektuální barvou, která podporuje přemýšlení a tvůrčí činnost, v provedení, v jakém nabízíme model Lavanda vás však bezpochyby ukolébá, jakmile si ji budete chvíli klidně užívat.

Se zimou se pojí i otázka materiálu
První věc, která zcela jistě zaujme při příchodu do ložnice jsou barvy a celkový design povlečení. Aby nám v nich bylo opravdu báječně a mohli jsme si je užívat plnými doušky, potřebujeme materiál, který v zimě zahřeje a bude na dotek příjemný. Příjemně vám může být v povlečení vyrobeno z kvalitního bavlněného saténu – z Mako-Saténu a Prémium-Saténu. Zbořme jednou provždy mýtus, že satén chladí, to je záležitost polyesteru, který bohužel někdy obchodníci za satén vydávají. Kvalitní saténové ložní povlečení vám poskytne odpočinek v takovém luxusu a teple, že z něj budete ráno jen neradi vstávat do dalšího dne.

Není venku ta správná zima? U vás může být!
Ani když se zimě příliš nedaří, ve vaší ložnici to může zimní svěžestí přímo sršet. Stačí, když si z naší nabídky vyberete povlečení, které vám barvami připomene, že zima může být i kouzelná. Vyzkoušejte to na vlastní kůži!

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články