9.3 C
Brno
Sobota, 2 března, 2024
DomůRady a NávodyStarou stodolu proměnil v hnízdečko lásky - za pouhých pár měsíců

Starou stodolu proměnil v hnízdečko lásky – za pouhých pár měsíců

Každý z nás jistě touží po domě, který bude vyroben přesně na míru a podle jeho představ. Stačí zajímavý nápad a také ze staré stodoly lze vytvořit dokonalý domov. Říkáte si že ne? Možná vás překvapí mladý architekt.

Manželé Shane a Holly Pavonettiovi z amerického Texasu dostali zajímavý nápad. Okamžitě po svatbě potřebovali místo, kde stráví zbytek svého života. Rozhodli se, že předělají starou stodolu, která bude pro ně jedinečným druhem bydlení. Navíc stavba vůbec netrvala dlouho. Zvládli to za pár měsíců.

Mladý pár potřeboval dům, který by byl zejména účelový a pohodlný. Proto vsadili na praktické provedení nemovitosti. Žádné zbytečné výstřelky nepřicházely v úvahu. Dům má jednoduchý obdélníkový půdorys s velkými okny pro co nejvíce světla.

Přes vchodové dveře vede přímá cesta do jídelny a obývacího pokoje, který je spojen s kuchyní. Z obývacího pokoje se jede do druhého patra, kde se nachází ložnice, koupelna a toaleta. Na domě je vidět, že majitelé mají rádi otevřený prostor. Prvotním záměrem bylo dodat domu na venkově punc městské elegance, což se zřejmě také podařilo. Dům na první pohled působí jako loft.

Nemovitost má rozlohu 150 metrů čtverečních a na tamní poměry působí velmi skromným dojmem. Lidé v Americe jsou totiž zvyklí mít o něco honosnější příbytky.

Veškerý nábytek, který se zde nachází, je vyroben na míru a byl přizpůsoben požadavkům rodiny. Dům má navíc nádech retro stylu. Majitelka má retro velmi ráda, proto jednotlivé kousky pečlivě vybírala, aby dokonale zapadly. Manželé jsou navíc velmi vášniví cestovatelé, proto se po celém domě nacházejí památky z celého světa.

Pokud i vám v hlavně blikne netradiční nápad, není třeba jej okamžitě zavrhnout. Tento dům je dokonalým příkladem toho, že i neobvyklé nápady mají šťastné konce.

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články