9.3 C
Brno
Sobota, 2 března, 2024
DomůDomácnostProstor v luftě ovládnete v loftu!

Prostor v luftě ovládnete v loftu!

Loft známý také v našich končinách, je typ nemovitosti, který dává majiteli při rekonstrukci obrovské možnosti prostoru a realizace při zařizování. Jelikož není typickým slovenským snem o bydlení, přinášíme špetku inspirace ze zahraniční designérské dílny, jak uchopit jeho prostor s elegancí, stylem a podtržením funkčnosti pohodlného bydlení.

Diego Revollo je prominentním designérem, který se ve své tvorbě soustředí na klasické prvky. Pracuje v São Paulu. Žije sám, takže hlavním úkolem prostoru loftu je poskytnout svému majiteli dokonalou kombinaci komfortu, jednoduchosti, moderního ducha a využití průmyslové povahy budovy ve svůj vizuální a funkční úspěch.

To, že se jedná o muže, je jednoznačné už na první pohled. Šedá a černá, které autor promyšleně jemně použil, dominují prostoru a podtrhují jeho mužský charakter. Členitost, průmyslový duch a uvolněný venkovský styl, který můžeme cítit v jemných doplňcích a detailech sjednocuje a zjemňuje slaboučko béžový obklad, který lemuje všechny stěny.

V otevřených útrobách spodního podlaží můžeme nalézt moderní kuchyňský kout propojený s jídelnou a obývacím pokojem, který rozjasňuje bílá pohovka umístěná na místě. Nezdá se vám, že odráží ještě více světla, než je dovoleno. V mezaninu (malé horní patro) se nachází ložnice s koupelnou v jednom.

Vše v jednom a přece díky skvělé kombinaci barev, nábytku a uspořádání stále zůstává odděleno. Umocňuje dojem, že zde můžete svobodně dýchat, žít, pracovat…

Žádnou barevnou ani stylovou divočinu v něm nenajdeme. Okraj moderní žluté komody, která mu dodává trochu hravosti. A detailů, které prozrazují, že pán domu, tedy loftu, má zřejmě rád fialovou a design je jeho láskou. Všimli jste si židle v kuchyni a konferenční stolek v obýváku? I tak lze charakterizovat loft z brazilského města. Samozřejmě, každý si může najít něco jiného, ​​co ho osloví.

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články