15.4 C
Brno
Úterý, 21 března, 2023
DomůDům a BytI malý byt umí okouzlit

I malý byt umí okouzlit

Máte rádi komfort v malém? Ukážeme vám, že i jednopokojek může být příjemně velký. Alespoň opticky. Zahoďte všechny předsudky za hlavu, správné zařízení a rozložení prostoru může udělat zázraky.

Čtěte také:

Co dělat, když na práci doma není dost místa

Chcete-li vytvořit více prostoru v pokoji, ideálním řešením je vyvýšení postele. Pod ní vám vznikne prostor například pro psací stůl, gauč, skříň nebo jiný nábytek. Pokud se bojíte výšek, intimitu ložnice můžete od obývací části šikovně předělit závěsem, paravanem nebo knihovnou. Optické zvětšení prostoru můžete docílit také pomocí barevně odlišených stěn a nezapomeňte na květiny, které celkový prostor i oživí. Nesmíme opomenout ani zrcadla. Ty dodají prostoru hloubku a zvětší jej na maximum. V jednopokojovém bytě se nemusíte obávat experimentů. Chcete-li více prostoru v kuchyni, jednoduchým řešením je volba barového pultu místo klasického jídelního stolu. Pokud se vám zdá koupelna přitěsná, stačí vyměnit vanu za sprchový kout a vejdete tam i pračku.

Váš byt je vaším domovem a proto se nemusíte bát sáhnout i po jiných stylových řešeních. Ukážeme vám nejzajímavější vyřešené prostory slovenských jednopokojů.

Nebojte se otevřít!
Stylový byt v bratislavské Petržalce je jako stvořený pro lidi, co si rádi dopřejí čas pro sebe. Nenucené minimalistické předěly otevírají prostor dokořán. Prohlédněte si celou fotogalerii.

Nedotčen
Kompletní rekonstrukce udělala z tohoto bytu novinku, která čeká na svého nového obyvatele. Byt k pronájmu je v Trenčíně a klasické řešení oddělené kuchyňské části od ložnice nabízí dostatek intimity. Takhle vypadá celý interiér.

V džungli velkoměsta
Iluze obrovského prostoru docílena zajímavým rozložením nábytku v interiéru. Nebojte se experimentů a vaše bydlení se změní v luxusní komfort. Takto vypadá v interiéru.

Bydlení se stylem
Zajímavá kompozice bytu v jedné místnosti obsáhla kuchyni i obývací pokoj, aniž by byl prostor stísněný. Ložnice je sice oddělena ale přitom i spojena díky dlouhé knihovně, která se rozprostírá podél bytu. Podívejte se na celý byt.

Podkrovní
Jednoduchý a příjemný. Byt v „Malé Paříži“ popadl francouzskou eleganci již na první pohled. A detaily čekají na majitele.

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články